hpuzzle

ٖآش پازل، یک سفر جهانی

قبل از معرفی آش پازل یک مطلب مهم را باید گفت. یکی از چالش هایی که امروزه بشریت با آن رو به روست بحث غذای سالم و مهمتر از آن آشپزی سالم است. برای اینکه بتوانیم غذای سالم بخوریم، باید به فاکتور های مختلفی توجه کنیم. به طور سازمان جهانی بهداشت در بیانیه ای که در سالهای اخیر داده است گفته است که برای اینکه بتوانیم غذای سالم مصرف کنیم باید از مزرعه تا سفره همه مراحل تولید غذا را مد نظر داشته باشیم.

پیدا کردن غذای سالم:

پیدا کردن غذای سالم در جامعه امروز کاری بس دشوار است که تیم اچ پازل سعی کرده است با ایجاد ارتباط مستقیم با کشاورز و نظارت بر روی کار آنها بتواند محصولات سالم غذایی را از طریق فروشگاه این وب سایت تامین نماید.

طبخ غذا:

اما مسئله مهمتر نحوه طبخ غذاست به صورتی که کمترین مواد زاید در طول پخت تولید شوند و بیشترین ارزش غذایی حفظ شود. در این راستا متخصصان تغذیه در تیم اچ پازل تلاش کرده اند تا با ارائه دستورات غذایی به صورت رایگان در غالب مجموعه آش پازل نقش خود را در سلامت سفره مردم ایفا کنند.

سالم خوری به معنای بد مزه خوری نیست!!!

در مورد غذای سالم این دیدگاه در ذهن بسیاری از مردم نهادینه شده است که، سالم خوری یعنی بد مزه خوری!!! همچنین بسیاری از افراد زمانی که اسم غذای سالم می آید یاد غذاهای آبپز و بی مزه ای می افتند که خوردن آنها می تواند یاد اور مزه تفاله چای باشد!!!

اما وجه تفاوت دستورات غذایی آش پازل در همین است. علاوه بر اینکه متخصصان ما به طبخ سالم توجه کرده اند،‌همچنین سعی کرده اند مواد غذایی که آموزش می دهند مزه ای به مراتب بهتر از غذاهای نا سالم داشته باشند.

با این تفاسیر دیگر بهانه ای برای شما باقی نمی ماند. همه چیز برای سالم زیستن شما را فراهم کرده ایم. فقط کافیست که آستین های خود را بالا زده و غذاهای سالم را با آش پازل طبخ نمایید، سالم و خوشمزه بخورید و سالم زندگی کنید.

دور دنیا را با آش پازل تجربه کنید:

آش پازل ضمن ارائه دستورات سالم و خوش مزه غذایی شما را به سفر به کشور های مختلف می برد و شما را یا آداب و سنت ها و غذاهای کشور های مختلف آشنا می کند. اگر برای سفر به سفره کشورهای مختلف آماده اید پس همراه آش پازل باشید.

منابع:

سازمان جهانی بهداشت